Të gjithë bashkë! NOIZY, Capital T, Majk, Mozzik dhe Ledri bëjnë gjestet humane për banorët e prekur nga tërmeti: Kam qarë shumë

Mes shumë personaliteteve që ofruan strehim dhe dhuruan ndihmë për të prekurit nga tërmetet ishte edhe reperi i njohur Noizy. Noizy e ka kaluar mbrëmjen e lënë pas pranë çadrave të ngritura për banorët e prekur në Durrës, madje ka gatuar për ta.Ai ka publikuar pamje në rrjetet sociale, teksa tregon se ka qarë shumë ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: