Rita Ora dhe Dua Lipa…Sapo ndihmuan me 2 milion euro vik’timat nga termeti (Video)

Tërmeti është një fenomen tejet i frikshëm natyror, i cili shkakton p anik edhe nëse nuk është i fortë. Shqipëria u prek sot nga një i tillë, duke shkaktuar dhe lëkundje pasuese sizmike.Dy këngëtaret me famë botërore nga Kosova Rita Ora dhe Dua Lipa kan ndihmuar Shqipërinë me 2milion Euro ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: