Mos e humbisni: Tayna ndez Tiranën me vallëzimin në koncert duke dridhur të pas.met


Këngëtarja nga Prizreni, Tayna vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte në të gjitha vendet ku ka shqiptar.Së fundmi ajo ka përformuar në Tiranë, në një nga diskotekat më të njohura shkruan AlbanienshowGjatë përformancës Tayna ka bërë edhe një vallëzim i cili quhet ‘tw.erk’ vallëzim ky i cili ka çmendur publikun.Shiheni videon më poshtë, tërhiqe rek/ la men me dhe ju ha pet vi deo e nxeht: