Marina:”Ulu në gjunjë para Angela Martinit”-Po u ula ja shoh zo.gun-Ja reagimi modeles”

Bukuroshja Angela Martini ishte e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Klanifornia” në Tv Klan. Ajo njihet prej karrierës së modelingut që ka pasur prej kohësh në SHBA, ndërkohë prej dy vitesh është martuar me miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Martini tregoi gjatë pyetësorit të Marina Vjollcës që ndiqet nga policia. Megjithatë bukuroshja shqiptare nuk dha shumë detaje rreth kësaj çështje. Gjithashtu ajo sqaroi se bashkëshorti i saj nuk është në burg dhe kjo gjë nuk ka për të ndodhur për aq kohë sa të jetë ajo gjallë.Por pastaj ajo u provokua nga aktori Visjan i cili tha po te ulem ne gjunje ta shoh zogun pasta .Shikoni reagimin e Angeles , po hë moo ulu fute kokën//Sht ype rek/l amen me posh te dhe ju ha pet vi deo: